cedule OK

Československý internetový katalog stránek tříděný dle oborových katagorii a krajů.

Magazín nejen pro ženy

Eva Musilová

ověření

Katovická 402/22,Praha 8,Bohnice 18100

18100 Praha

+420 608863017

www.zenska-logika.cz

Zajímavé a poutavé čtení se skvělými recepty z celého světa.Politika očima žen.

Související články

Úryvek z erotického románu Tajemný cizinec a záhadná žena s maskou

img_2280-1.jpg 07.08.2017

Nalíčila jsem se a oblékla. Kluci už o Giorgim věděli a byli rádi, že se jejich máma už zase usmívá. Přáli mi ten pocit štěstí, který teď na chvíli prožívám, protože nechtěli, abych zůstala sama, když už nejsem s jejich otcem.

„Buď opatrná a kdyby něco, volej!“ kladli mi na srdce.

„Nebojte se, je tam spousta lidí, nebudu s ním nikde sama,“ usmála jsem se na ně.

Pořád jsem se ještě bála, aby mi nechtěl ublížit a jen mě nevyužil jako ostatní. Vždyť se známe jen pár dní a po chatu a Skypu, mi může namluvit, co chce. Poznal, že jsem slabá a snadno zranitelná. Probírala jsem cestou na zastávku všechny možné možnosti, co se můžou stát. Vystoupila jsem na Kobylisích a stoupla si ke sloupu před Katastrálním úřadem.

 

Brzy tu bude. Znovu se mě začal zmocňovat strach. Po chvíli mým tělem projely ty neznámé proudy a já cítila, že už je blízko. Zvedla jsem hlavu a uviděla Giorgiho. Měla jsem co dělat, abych se udržela na nohou. Bože co to se mnou je? Snažila jsem se zachovat klid a nedat nic na sobě znát, i když jsem pomalu nemohla ani dýchat.

„Ahoj.“

„Ahoj,“ pozdravila jsem a nutila se znovu popadnout dech.

Byl tady a díval se na mě těma krásnýma, modrýma očima. O něco vyšší než já a na sobě měl koženou, béžovou bundu s béžovou kšiltovkou. Moc mu to slušelo. Usmál se tím krásným, svůdným úsměvem a ze mě rázem spadl veškerý strach. Na chvíli jsem sňala svou masku.

„Půjdeme, tam do toho baru na rohu,“ pobídla jsem ho.

„Jasně,“ odpověděl a vzal mě za ruku.

Sedli jsme si ke stolu a čekali, až nám přinesou kávu. Povídali jsme si, jako bychom se znali už déle. Mluvil docela dobře česky. Ten přízvuk, a to, jak některá slova říkal jinak, bylo vše tak roztomilé a zároveň sexy. Vzal mi ruku do svých dlaní a jemně mě kousnul na hřbet dlaně.

 

„Chutnáš dobře, panenko, zlato moje,“ zašeptal a díval se upřeně do mých očí.

Začala jsem cítit, jak mi uvnitř hoří celé tělo a okamžitě jsem měla všude husí kůži. Kolena jsem musela pevně přitisknout k sobě, aby si nevšiml, jak jsem se celá roztřásla. Přestávala jsem dýchat a zakoktávala se. Reakce na Giorgiho byla tak silná a pro mě tak neznámá. Proboha, co se to se mnou děje? Tohle vůbec neznám. Žádný muž na mě takhle nepůsobil. Ta přitažlivost byla pro mě tak silná až magická. Musím honem vše ukrýt, aby si toho nevšimnul.

Nechci, aby věděl, jak velkou moc nade mnou má. Nemohla jsem se na něho vynadívat. Hltala jsem každé jeho slovo. Měl klidný, vyrovnaný hlas, ale přitom tak důrazný. Cítila jsem, že je to silný muž a byl i velmi inteligentní. Mluvil neustále o svém synovi a já si všimla lásky v jeho očích, když o něm mluvil. Věděla jsem, že je to skvělý otec a že svého syna miluje. Už jsem se ho tolik nebála.

Byla jsem uvolněná, šťastná jen trochu zmatená z reakcí mého těla. Tenhle muž je pro mě něčím zvláštní a já nevím čím. Byla jsem si vědoma toho, že něco tak krásného co mezi námi je, bude můj dar od boha za všechnu mou bolest a trápení.

Výklad karet online

tarot-870922_640.jpg 27.02.2017

Přináší nám vyřešení všech situací, které jsme dlouho odkládali. Utiší se náš vnitřní neklid a nastanou pro nás příznivé změny. Vylepší se veškeré vztahy kolem nás a převážně ženy si uvědomí své kvality jak v osobním životě, tak i v pracovním. Rok 2016 bude hlavně o vztazích. Tento rok bude přát obchodům v oblasti investičních komodit a nákupům nemovitostí. Ukončí se dlouhotrvající spory. Naše fyzická kondice se v tomto roce velmi zkvalitní cvičením a zdravým stravováním. To, co se nám v životě zatím v minulosti nepohnulo dopředu, se v roce 2016 najednou vyřeší rychle a snadno. Budeme odvážnější v rozhodování a použijeme veškeré dostupné možnosti k splnění svých cílů.

 

Reklama